HHC Destilát

Kód: 289/100 289/1KG 289/10K 289/5KG 289/50G Zvoľte variant
Neohodnotené
€300 €1 400 €12 000 €6 500 €175 od €175
Skladom (>5 ks) Skladom (5 ks) Na dotaz Na dotaz Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

HHC Destilát

Objavte esenciu pohody s naším HHC destilátom, určeným pre skutočných znalcov. Tento vysoko koncentrovaný extrakt ponúka jedinečný zážitok, ktorý zdôrazňuje čistotu a silu HHC. Ideálne pre výrobcov a užívateľov hľadajúcich mimoriadnu kvalitu. Pridajte čistú silu do vašich produktov teraz!

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC Destilát


Vstúpte do sveta, kde mimoriadna kvalita stretáva neobmedzenú čistotu s naším prémiovým HHC destilátom. Vyvinutý pre užívateľov a výrobcov, ktorí očakávajú viac, tento destilát je esenciou vedy a prírody, zmiešanou do dokonalosti.

Pre Užívateľov: Ponorte sa do bohatej, hlbokej skúsenosti s HHC, ktorá zvýrazní váš každodenný rituál. Náš destilát je určený pre tých, ktorí hľadajú čistý, nezriedený zážitok. S možnosťou pridania terpénov pre individuálnu chuť, každá kvapka je cestou k novým výškam pohody.

Pre Výrobcov: Ako výrobcovia vieme, že kvalita vstupných surovín rozhoduje o kvalite konečného produktu. Náš HHC destilát ponúka flexibilitu a výkon, ktorý potrebujete pre tvorbu produktov, ktoré sa odlišujú. S možnosťou prispôsobenia terpénového profilu môžete vytvoriť jedinečné kombinácie chutí, ktoré očaria vašich zákazníkov.

Tento produkt sa predáva od 18 rokov. Pri predaji, či už v obchode, cez doručovaciu službu, alebo na výdajnom mieste, predávajúci skontroluje, či kupujúci má viac ako 18 rokov.